Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA

Úvod Kontakt

Přihlásit  |  Registrovat   |

Originální ruční výroba ze Šumavy E-shop Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - karafa velká
Úvodní stránka  E-shop  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - karafa velká 

Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - karafa velká
Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - karafa velká

Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - karafa velká

Skleněná karafa velká
750ml

Přírodní koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem patří pro svoji příjemnou, teplou oranžovou barvu a osvěžující vůni k nejoblíbenějším.

 

Měsíček patří k nejvšestrannějším bylinkám. Jsou mu přisuzovány omlazující účinky. Tato oranžová bylina má výrazné antiseptické účinky. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pleť, tvrdou kůži na patách a loktech. Působí příznivě na záněty, křečové žíly, krevní podlitiny, proleženiny, zapařeniny, mykózy, některé ekzémy. Macerův herbář doporučuje pohledem na rostlinu zlepšovat zrak, pročišťovat hlavu a rozradostňovat mysl.

 

Pomeranč má antidepresivní účinky - potlačuje stesk, smutek, úzkost, strach, nervozitu, nespavost. Uvolňuje, osvěžuje, posiluje srdeční činnost. Oživuje ochablou a unavenou pleť, zklidňuje podrážděnou pokožku, kožní záněty, hojí a zvláčňuje rozpraskanou kůži a mozoly, podporuje regeneraci kožních buněk. Vhodný v rekonvalescenci, při chudokrevnosti, stavech vyčerpání, infekčních onemocněních, při nechutenství.

 

Ručně plněná skleněná karafa s korkovým uzávěrem převázaným přírodním motouzem, visačka s informacemi o výrobku.

Katalog. číslo: MP-750

Dostupnost: Skladem

CZK 350
Vaše dotazy


* Povinné položky© Pavel Matura 
Pavel Matura / Čeletice 5, Kolinec, 34142 / +420 602 407 117 / info@koupelove-soli.cz / Tisk