Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA

Úvod Kontakt

Přihlásit  |  Registrovat   |

Originální ruční výroba ze Šumavy E-shop Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - sáček malý
Úvodní stránka  E-shop  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem  Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - sáček malý 

Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - sáček malý
Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - sáček malý

Koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem - sáček malý

Celofánový sáček malý
cca 200g

Přírodní koupelová sůl s měsíčkem a pomerančem patří pro svoji příjemnou, teplou oranžovou barvu a osvěžující vůni k nejoblíbenějším.

 

Měsíček patří k nejvšestrannějším bylinkám. Jsou mu přisuzovány omlazující účinky. Tato oranžová bylina má výrazné antiseptické účinky. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pleť, tvrdou kůži na patách a loktech. Působí příznivě na záněty, křečové žíly, krevní podlitiny, proleženiny, zapařeniny, mykózy, některé ekzémy. Macerův herbář doporučuje pohledem na rostlinu zlepšovat zrak, pročišťovat hlavu a rozradostňovat mysl.

 

Pomeranč má antidepresivní účinky - potlačuje stesk, smutek, úzkost, strach, nervozitu, nespavost. Uvolňuje, osvěžuje, posiluje srdeční činnost. Oživuje ochablou a unavenou pleť, zklidňuje podrážděnou pokožku, kožní záněty, hojí a zvláčňuje rozpraskanou kůži a mozoly, podporuje regeneraci kožních buněk. Vhodný v rekonvalescenci, při chudokrevnosti, stavech vyčerpání, infekčních onemocněních, při nechutenství.

 

Ručně plněný průhledný celofánový sáček, etiketa s informacemi o výrobku.

Katalog. číslo: MP-M

Dostupnost: Skladem

CZK 60
Vaše dotazy


* Povinné položky© Pavel Matura 
Pavel Matura / Čeletice 5, Kolinec, 34142 / +420 602 407 117 / info@koupelove-soli.cz / Tisk