Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA

Úvod Kontakt

Přihlásit  |  Registrovat   |

Originální ruční výroba ze Šumavy Home O nás  Spolupracujte s námiwww.Koupelove-Soli.cz

Úvodní stránka  Spolupracujte s námi 

Spolupracujte s námi

Máme zájem o navázání kontaktu se spolehlivými lidmi pro trvalou nebo občasnou spolupráci, kteří mají vztah k přírodním produktům a hledají zajímavý výdělek. 
Jedná se o prodej a prezentaci našich výrobků – zejména přírodních vonných koupelových solí - na zajímavých kulturních akcích po celé České republice formou venkovního stánkového prodeje.

Díky naší nabídce máte možnost zdarma procestovat celou naši republiku (veškeré náklady na cestu a ubytování hradíme), bez placení vstupného se zúčastnit nejrůznějších zajímavých akcí, zaměřených na řemeslnou a uměleckou tvorbu v atraktivním prostředí historických měst a městeček, hradů, zámků, skanzenů lidové architektury apod. Protože akce probíhají převážně o víkendech, může to být vítaná forma přivýdělku pro každého, bez ohledu na věk a vzdělání. Pokud rádi cestujete, můžete tímto způsobem poznat tradiční lidová a umělecká řemesla, lidovou kulturu, historii, architekturu a zároveň se seznámit se spoustou zajímavých lidí podobné „krevní skupiny“.

Na krátkodobé jednodenní nebo víkendové akce je nejlepší jezdit ve dvojici. Mimo víkendové akce se také účastníme vánočních řemeslných trhů v různých městech republiky, kde prodej probíhá zpravidla v uzamykatelných dřevěných domečcích a trvá několik týdnů.

 

Požadavky


Vlastní auto a ŘP skup. B (pro vánoční trhy není podmínkou), prostor k uložení zboží a pomůcek (pro vánoční trhy není podmínkou), spolehlivost, samostatnost, příjemné a vstřícné vystupování, komunikativnost, estetické cítění. Zkušenost s prodejem a znalost cizích jazyků vítána, není však podmínkou. 

Proškolíme, zaučíme a poskytneme veškeré pomůcky a vybavení.

Kontaktujte nás na info@koupelove-soli.cz, 602 407 117

 

Vaše dotazy


* Povinné položky© Pavel Matura 
Pavel Matura / Čeletice 5, Kolinec, 34142 / +420 602 407 117 / info@koupelove-soli.cz / Tisk