Historie naší malé rodinné firmy se datuje od roku 1990. Naše činnost po celou dobu úzce souvisí s přírodou, přírodními produkty, rostlinami, bylinami, květinami, estetikou... Stejného roku jsme koupili chalupu na Šumavě. Zde, v romantickém a civilizací dosud zapomenutém koutě od té doby žijeme a vyrábíme naše produkty.

Krátce nato jsme se začali zabývat návrhy, výrobou a prodejem originálních dekorací a dárků z přírodních rostlinných materiálů a aranžérskou činností.
Od roku 2007 se zaměřujeme především na výrobu a prodej přírodních vonných koupelových solí s bylinami a květinami, dle vlastních originálních receptur, čistě z přírodních surovin, které se těší u zákazníků již řadu let velké oblibě.

Naše výrobky můžete koupit po celé ČR na nejrůznějších kulturních a společenských akcích, stylových a vánočních trzích, v atraktivním prostředí historických měst, hradů, zámků, skanzenů apod. Kdykoli si je můžete také objednat v našem e-shopu, nebo nás po předchozí domluvě navštívit přímo na naší adrese, v jejíž blízkosti, v překrásném a čistém prostředí přírodního parku vyrábíme naše originální přírodní produkty. Návštěvu můžete spojit s výletem po NP Šumava.